PODSUMOWANIE ROKU 2014

Ten rok chyba był dobrym rokiem – w sumie chyba najlepszym z wszystkich, które pamiętam.

sylwester 2014 15 PODSUMOWANIE ROKU 2014Pojechałam przecież w pierwszą w życiu trasę solo! Zagrałam 26 koncertów w 13 miastach i towarzyszyli mi wspaniali muzycy! Miałam przyjemność wystąpić z Łukaszem Moskalem, Michałem Milczarkiem, wielokrotnie z Tomkiem Krawczykiem, Krzysiem Jaroszem, Sońką, i oczywiście z Magdą Rutą – na którą mogę liczyć od lat!

Poznałam świetnych ludzi i zamknęłam szkice do nowej płyty. Zagrałam na festiwalu ukulele w Czechach, a instrumentalnie wsparła mnie firma Baton Rouge Guitars i mam teraz w pokoju tyle wspaniałych instrumentów, że nigdy nie wiem na którym zagrać!

Wystąpiłam z Bisquit w studio im. Agnieszki Osieckiej podczas ich trójkowego koncertu. Zagrałam w Stodole support przed Mela Koteluk!

Sprzedał się cały nakład UKE! Byłam gościem wielu audycji radiowych w tym programu pierwszego, Eski Rock czy RDC, a moje piosenki zaczęły grać stacje radiowe z całej Polski!

Samej trudno mi w to wszystko uwierzyć. Chyba po prostu kocham to co robię i dziękuję Wam, że jesteście i trzymacie za mnie kciuki

(…) trzymajcie się i bądźcie weseli gdziekolwiek jesteście, bo fajnie jest przecież!”

ZAGI