Regulamin

§1 informacje ogólne:

1: Sklep internetowy działający pod adresem zagi.pl/sklep (dalej: Sklep) jest własnością Natalii Wójcik działającej pod artystycznym pseudonimem ‚Zagi’ (dalej: sprzedawca)

2: ceny dostępnych produktów podane są na stronie www.zagi.pl/sklep i nie zawierają podatku VAT

3: Wszelkie pytania/wątpliwości odnośnie transakcji/produktów należy kierować na adres zagi.kontakt@gmail.com

§2 zakupy:

1: Sklep prowadzi sprzedaż płyt Zagi w formie fizycznej oraz gadżetów związanych z jej płytowym wydawnictwem

2. Zamówienia można składać poprzez stronę www.zagi.com/sklepik

§3 realizacja zamówień indywidualnych:

1: Jedyną formą płatności jest przelew realizowany za pomocą serwisu www.transferuj.pl. Kupujący po wypełnieniu formularza na stronie www.zagi.pl/sklep , zostaje przekierowany na stronę płatności. Jeżeli płatność przebiegnie prawidłowo, wówczas Kupujący zostaje przekierowany z powrotem na stronę www.zagi.pl, gdzie zostanie poinformowany o prawidłowym przebiegu transakcji.

2: Koszt wysyłki zamówionego towaru na terenie Polski wynosi 10 złotych brutto. Kwota ta przy składanym zamówieniu doliczana jest do ceny kupowanego produktu. Kupujący ma obowiązek dokonania przedpłaty.

3: Wysyłki realizowane są do dwóch dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym, a w razie problemów z wysyłką kupujący zostanie o tym poinformowany drogą mailową.

4: Warunki wysyłki zagranicznej należy uzgodnić indywidualnie przed złożeniem zamówienia wysyłając treść pytania na: zagi.kontakt@gmail.com

5: Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień bez podania przyczyny, a w szczególności złożonych na nieprawidłowo wypełnionym formularzu, wzbudzających wątpliwości osoby przyjmującej zamówienie lub takich, których nie uda się potwierdzić oraz zamówień składanych przez Kupujących, którzy nie przestrzegają zasad niniejszego Regulaminu.

6: W przypadku zamówień niezrealizowanych z winy Kupującego, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia, podania błędnego adresu lub kodu pocztowego Sklep www.zagi.pl zastrzega sobie prawo obciążenia Kupującego kosztami przesyłki zamówienia oraz kosztami zwrotu przesyłki do Sprzedającego.

§4 zwroty i reklamacje:

1: Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 r. o ochronie praw konsumentów (Dz.U. Nr 22, poz. 271) Klient ma prawo zrezygnować bez podania przyczyny z towaru zakupionego w sprzedaży wysyłkowej w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie produktu nieużywanego, nieuszkodzonego i w oryginalnym opakowaniu, w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie podczas transportu  oraz dołączenie pisemnego oświadczenia o rezygnacji z zakupu.

2: Gwarantujemy zwrot wartości towaru po cenie zakupu. Koszty wysyłki i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.

3: Przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 789 315 306 lub mailowy zagi.kontakt@gmail.com ze Sprzedającym.

4. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do Sprzedającego za pobraniem.

5. Nie rozpatrujemy reklamacji używanych lub otwieranych produktów ( płyt ).

6: Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą jedynie na podstawie protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności doręczyciela.

7: Reklamacje dotyczące niezgodności przesłanego towaru ze złożonym zamówieniem rozpatrujemy na podstawie zgłoszenia drogą mailową.

8: Jeśli nie otrzymasz przesyłki z winy Poczty Polskiej Sprzedający wszczyna procedurę reklamacji, zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej. Zalecamy skontaktowanie się z Urzędem Pocztowym, w którym nadaliśmy przesyłkę, aby upewnić się, że wywiązaliśmy się z umowy i nadaliśmy konkretną przesyłkę.

§5 postanowienia końcowe

1: Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), uzyskane w trakcie działalności dane są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom.

2: Spory wynikające z umów kupna-sprzedaży rozstrzygane są według przepisów prawa polskiego przez sąd właściwy dla miejsca siedziby Sprzedającego.

3: Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: zagi.kontakt@gmail.com