WARSZTATY

Podczas Warszatów Pisania Tekstów Piosenek z Zagi nauczysz się dystansu do siebie i swoich pomysłów, które nawet jeśli na początku wydają Ci się błache – są kluczowe w tym kreatywnym procesie. DYSTANS jest najważniejszy! Jeśli więc czujesz, że masz twórczy zastój, albo po prostu jesteś ciekawy/a mojej metody pisania piosenek – to serdecznie zapraszam Cię na warszaty ze mną :) Pomogę Ci obudzić Twoją dziecięcą ciekawość, otwartość do świata a przede wszystkim do swoich twórczych eksperymentów!

Moje portfolio

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Przedstaw się :)
Wybierz tryb:
Podczas warsztatu indywidualnego będziesz mieć możliwość zaprezentowania mi swojej twórczości i popracowania ze mną nad Twoim własnym tekstem piosenki. Chętnie odpowiem również na Twoje pytania i udzielę rady / Podczas warszatu grupowego – stworzymy wspólnie piosenkę od A do Z (słowa i akompaniament) dzięki czemu doświadczysz mojego procesu twórczego w praktyce i staniesz się jego częścią. Każdy z warsztatów trwa 3 godziny i odbywa się online (audio-video).
Jak dowiedziałaś/eś się o warszatach?
Dostępne terminy w Lipcu 2024 (wybierz interesującą Cię datę)
O zakwalifikowaniu się na warsztaty indywidualne decyduje kolejność zgłoszeń (kto pierwszy ten lepszy) – po wykonaniu przelewu przez zainteresowaną osobę – dana opcja wyboru zniknie z tego formularza i zostaną dostępne tylko wolne teminy :) / Warsztaty grupowe nie mają limitu miejsc!